Bu sayfayı Paylaş
 
DESTEK HATTI
(0266) 312 80 69
 
Gizlilik ve Etik İlkeler

 

 

 

Gizlilik İlkesi

 

www.renthouseayvalik.com üyelerinin site içerisinde paylaştıkları şahsi bilgilerini, gizlilik ilkeleri ile belirlenen koşullar dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Şahsi bilgiler, adres, telefon, e-posta, ad soyad gibi kişiye özgü bilgiler, gizli tutulacaktır.

 

www.renthouseayvalik.com gizlilik ilkeleri ve kullanım koşulları sözleşmesi haricinde, üye bilgilerini herhangi bir kişi veya kurumla paylaşmayacaktır. www.renthouseayvalik.com üye bilgilerini, site içerisinde uygun şekilde işleyiş ve düzeni sağlamak için, bu bilgileri istatistiksel çalışmalarda kullanabilecektir.

 

www.renthouseayvalik.com şahsi bilgilerin gizli ve özel tutulmasını, gizliliğin sağlanmasını ve sürdürülmesini, bilgilerin bir kısmının kamu alanına girmesinin ve yetkisiz kullanılmasının, üçünçü kişilerin eline geçmesinin, önüne geçmek için gerekli tedbir ve önlemi almayı taahhüt eder.Bu bilgiler ile ilgili www.renthouseayvalik.com gerekli önlemleri alıp, herhangi bir saldırı sonrası bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi veya zarar görmesi durumunda sorumlu tutulmayacaktır.

 

Etik İlkeler

 

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunmasına, özellikle de kişilik haklarınızın korunması açısından önem verdiğimizden, AYTUGEB aşağıdaki hususlara uyacağını taahhüt eder;

 

-Bilgilerin kullanımında saydamlık firma ve kişisel bilgilerinizi yalnızca AYTUGEB olarak www.renthouseayvalik.com   programı içerisinde hizmet amaçlarıyla işliyor ve kullanacağız.

 

-Kişiyle ilgili bilgilere yönelik güvenlik bilgilerin kaybına, suistimaline, haksız ve yetkisiz erişimine, ifşa edilmesine, değiştirilmesine ve silinmesine karşı makul ve etkili yöntemler kullanılmaktadır.

 

 -Alisveriş güvenliği  www.renthouseayvalik.com   aracılığı ile aliş veriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup uluslararası bir standarttır. www.renthouseayvalik.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir.