Bu sayfayı Paylaş
 
DESTEK HATTI
(0266) 312 80 69
 
Site Kullanım Sözleşmesi

 

 

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.renthouseayvalik.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

 

Telif hakları;

www renthouseayvalik.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır.Bu ürünlerin hiçbiri, AYTUGEB’in yazılı izni olmadan kullanılamaz.Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

 

 

Kullanıcı Yükümlülükleri;

www.renthouseayvalik.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

 

 

www.renthouseayvalik.com;

Her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki konaklama bilgileri tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan AYTUGEB sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının/ev sahibinin kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının/ev sahibinin rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

 

Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılara (Linklere) dair;

www.renthouseayvalik.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.renthouseayvalik.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan AYTUGEB sorumlu tutulamaz.

 

 

Kullanıcıların: www.renthouseayvalik.com 'a yollayacakları bilgiler hakkında;

 

Hak ve Sorumluluklara Dair:

www.renthouseayvalik.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, www. renthouseayvalik.com ve sahibi AYTUGEB site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.renthouseayvalik.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayıwww.renthouseayvalik.com sitesi ve sahibi AYTUGEB’e sorumluluk yüklenemez.

 

 

 

Gizlilik ve Etik İlkeler

 

Gizlilik İlkesi

 

www.renthouseayvalik.com üyelerinin site içerisinde paylaştıkları şahsi bilgilerini, gizlilik ilkeleri ile belirlenen koşullar dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Şahsi bilgiler, adres, telefon, e-posta, ad soyad gibi kişiye özgü bilgiler, gizli tutulacaktır.

 

www.renthouseayvalik.com gizlilik ilkeleri ve kullanım koşulları sözleşmesi haricinde, üye bilgilerini herhangi bir kişi veya kurumla paylaşmayacaktır. www.renthouseayvalik.com üye bilgilerini, site içerisinde uygun şekilde işleyiş ve düzeni sağlamak için, bu bilgileri istatistiksel çalışmalarda kullanabilecektir.

 

www.renthouseayvalik.com şahsi bilgilerin gizli ve özel tutulmasını, gizliliğin sağlanmasını ve sürdürülmesini, bilgilerin bir kısmının kamu alanına girmesinin ve yetkisiz kullanılmasının, üçünçü kişilerin eline geçmesinin, önüne geçmek için gerekli tedbir ve önlemi almayı taahhüt eder.Bu bilgiler ile ilgiliwww.renthouseayvalik.com gerekli önlemleri alıp, herhangi bir saldırı sonrası bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi veya zarar görmesi durumunda sorumlu tutulmayacaktır.

 

Etik İlkeler

 

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunmasına, özellikle de kişilik haklarınızın korunması açısından önem verdiğimizden, AYTUGEB aşağıdaki hususlara uyacağını taahhüt eder;

 

-Bilgilerin kullanımında saydamlık firma ve kişisel bilgilerinizi yalnızca AYTUGEB olarakwww.renthouseayvalik.com   programı içerisinde hizmet amaçlarıyla işliyor ve kullanacağız.

 

-Kişiyle ilgili bilgilere yönelik güvenlik bilgilerin kaybına, suistimaline, haksız ve yetkisiz erişimine, ifşa edilmesine, değiştirilmesine ve silinmesine karşı makul ve etkili yöntemler kullanılmaktadır.

 

 -Alisveriş güvenliği  www.renthouseayvalik.com   aracılığı ile aliş veriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup uluslararası bir standarttır. www.renthouseayvalik.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir.

 

 

 

 

İade ve İptal Koşulları

 

   Sistemden günün herhangi bir saatinde ileriki günlere ait ev kiralayan ve ödeme yapan kullanıcı ilgili rezervasyonunu ilk 24 saat içinde iptal ederse, ücreti kesintisiz iade edilir.

 

  Evi kullanma tarihinden 10 gün önce rezervasyonunu iptal ederse, ödediği ücretin % 75’i, 7 gün önce iptal ederse % 50'si,  3 gün önce iptal ederse % 25’i  iade edilir. Evi kullanma tarihinden 3 günden  daha az bir süre kala rezervasyon iptal edilirse ücret ödemesi kesinlikle yapılmaz.

 

   Sistemden evi kiralayan ve kullanmaya başlayan kullanıcı, girişte taahhüt ettiği süre kadar evi kullanma hakkına sahiptir. Evi kullanırken kalan günlerle ilgili mazaret bildirerek evi kullanmaktan vazgeçerse, kalan bakiye kesinlikle iade edilmez.

 

 

www.renthouseayvalik.com

 

Sahibi AYTUGEB sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı www.renthouseayvalik.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

 

AYTUGEB

Bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright©AYTUGEB