Tıkla Evini Kirala

 

 

 

 

Sayın Mülk sahibi,


    AYTUGEB; 5355 sayılı Mahalli İdareler Birliği Yasası çerçevesinde kurulan bir Turizm Birliği’dir. Açılımı; Ayvalık Turizm Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği’dir ve merkezi Ayvalık ilçesidir. AYTUGEB, “ 2013 yılı Mali Destek Programları, Turizmde Rekabetçiliğin Artırılması Hibe Programı” çerçevesinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı’na (GMKA) “Tıkla Ev Kirala, Tıkla Evini Kirala” adında bir proje sunmuş ve bu proje GMKA tarafından finansal desteğe değer bulunmuştur. Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından finansal açıdan desteklenen bu projede Aytugeb’in ortakları; Balıkesir Üniversitesi - Ayvalık Meslek Yüksekokulu ve Ayvalık Ticaret Odası’dır. Ayvalık Turizm İlçe Müdürlüğü de iştirakçi ortaktır.

  Bu projede temel amaç; yörede rantabl kullanılmayan ikinci konutların 5 dilde (İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça ve Türkçe) hazırlanacak web sayfası üzerinden sanal pos (kredi kart ile online) ödeme yardımıyla kiralanmasını sağlamaktır.Bir diğer değişle, Ayvalık ikinci konut pazarını uluslararası turizm pazarına açmak ve yöre ekonomisine katkı sağlamak temel amaçtır.          
 
    Rent House Ayvalık (Tıkla Ev Kirala, Tıkla Evini Kirala) portalına hoş geldiniz.

 

AYTUGEB

 

  Bu portala evinizi kaydetmek istiyorsanız lütfen ekteki formu doldurarak (veya aşağıdaki adrese gelerek) “info@renthouseayvalik” adresine mailleyiniz. Katılım ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

 

Üyelik formu/sözleşmesi için tıklayınız.

 

Adres:
İsmet Paşa Mh. Fethiye Cd.N.78 Eski Karagöz Sanat Evi - AYVALIK  
Tel : 0266 3128069, Fax : 0 266 3122936 veya 4443731  www.renthouseayvalik.com